קבל 3 הצעות מחיר

...

נקודות למחשבה על בחירת גן אירועים

 

ישנים זוגות שמתרוצצים במשך שבועות ארוכים בין גני אירועים עד שהם מגיעים לבחירה מסוימת. וישנם זוגות שאחרי 3-4 גני אירועים מפסיקים את החיפוש ובוחרים אחד מהם. טווח קצר הוא לא תמיד טוב, מצד שני, זה באמת לא יעיל לבדוק כל גן אירועים בחשבה שהבא יהיה טוב יותר או זול יותר. הינה כמה נקודות למחשבה על בחירת גנים.

  1. 1.סיורים וירטואליים -  אתם יכולים לחסוך לעצמכם לא מעט זמן אם תעשו סיורים וריטואלים בגני אירועים בשרון. כלומר תבדקו גלריות ותמונות. כבר בשלב הזה תוכלו לדעת מה מתאים ומה לא ולצמצם את רשימת גני האירועים שאתם חייבים לבדוק.

 

  1. 2.הכירו את מנהלי האירוע – לא רק שהגן עצמו  צריך להתאים לתקציב והדרישות שלכם, אלא שחשוב מאוד שתהיה כימיה מסוימת ביניכם לבן מנהלי האירוע. בכל גן יש יותר ממנהל אירוע אחד ולא ניתן בוודאות לדעת מי יהיה באירוע שלכם, לכן כדאי להכיר את כולם. לפעמים ישנם בעיות של תודעת שירות וחוזר סבלנות. זהו עוד פילטר שכדאי להשתמש בו.

 

  1. 3.סביבה – חשוב לבדוק את הסביבה בה נמצא הגן. האם יש מספיק חניה בחינם? האם אין באזור ריחות לא נעימים. האם הגישה למקום קלה והאם הוא לא גדול מידי לכמות המוזמנים שלכם. מקום המיועד ל 600 איש ומעלה יכול ליצור רושם רייקני כאשר מדובר בחתונה של 300 איש.

 

  1. 4.אבטחה -  האם יש מאבטחים במקום שיכולים ללוות אתכם לרכב עם הכסף לאחר סיום החתונה? האם יש חדר חתן קלה עם דלת חזקה וקוד כניסה? האם יש כספת? רוצים להרגיש בטוחים ולא לדאוג לכסף שלכם. כדאי שהתשובות יהיו חיוביות כאשר אתם שואלים אותם את  נציג גן האירועים.

 

  1. 5.הנחות – במקרים מסוימים אפשק להשיג הנחות. תבררו איך מנהל הגן יכול לבוא לקראתכם איפה הוא יכול להיות גמיש במחיר ואיך הוא יכול להציע לכם להוזיל את העלות של החתונה מבלי לפגוע באיכות האירוע.

 

סעיף בונוס: תבדקו אם בגן האירועים ישנה חובה לבחור מרשימת הספקים שלהם או שאתם חופשיים. ישנם מקומות שאם אתם בוחרים שלא מרשימת הספקים שלהם, זה עלול להוביל למעין קנס.

חוות דעה (0)

שתף חוות דעה

אתה מגיב כאורח Optional login below.

בטל Submitting comment...