קבל 3 הצעות מחיר

...

שילוב ובחירה נכונה של מוזיקה לאירוע

 

מתחתנים בקרוב? מזל טוב. אחד הדברים היותר מעניינים ויותר כיפים בארגון חתונה כוללים שילוב מוזיקה באירועים. חשוב וצריך לדעת לעשות זאת בצורה נכונה על מנת שהאירוע יצליח. ללא מחשבה מעמיקה ומוקדמת, אתם עלולים לקבל סלט אחד גדול. העובדה שאתם בוחרים דיג'יי לחתונה, לא אומרת שאתם מסודרים לגמרי. עליכם להיות מעורבים באופן פעיל בתהליך הזה ולהבין מה יעבוד טוב, מה לא, ומה עלול להיות בזבוז מוחלט של כסף.

מוזיקה חיה לאירועים

להקה: כיום בלא מעט חתונות נהוג לשלב להקות. זה לא נפוץ רק בחתונות דתיות. ישנם להקות חדשניות שיכולות לעשות קאברים ללהיטים גדולים. מומלץ לצפות בסרטונים או להגיע לאירוע כדי לראות עד כמה אפקטיבית הרחבה כשהם מופיעים. העובדה שאתם מזמינים להקה לא סותרת הזמנת תקליטן לאירועים. פשוט צריך לדאוג שיש אחד כזה בצוות. הוא יכול לנגן בשעות האחרונות של החתונה כאשר כל האורחים הלכו הביתה מלבד החברים של החתן והכלה ובני המשפחה הקרובים ביותר. התשלום במקרה זה לא יהיה גדול במיוחד כי מדובר בעבודה לפי שעות.

נגנים: מצד אחד אפשר לבקש מתקליטן לחתונה שיבחר מוזיקה לקבלת הפנים והאוכל. רבים מהתקליטנים, למעשה, יאמרו לכם שאתם אלו שצריכים להרכיב את הפלייליסט לשעות הללו, כ 60 שירים, כדי שתהיה מוזיקה שרק אתם אוהבים ולא מוזיקה שמישהו אחר בחר. חשוב שהמוזיקה תהיה רגועה אבל לא יותר מידי. לא בטוחים שאתם יכולים לעשות בחירה טובה? לא מצליחים לגבש ביחד פלייליטס? הזמינו כנרית או סקספוניסט שינגנו נעימות. יעיל מאוד לא רק לקבלת הפנים אלא גם לליווי הכניסה לחופה ביחד עם השיר שבחרתם.

כוכב מוזיקלי

למי שיש לו תקציב גדול לחתונה, יכול להרשות לעצמו להזמין כוכב, כלומר זמר מוכר. המחיר הוא עשרות אלפי שקלים מה שיכול להכביד מאוד על התקציב. קחו זאת בחשבון כי אירוע כזה יהיה קשה מאוד לכסות ולרוב הוא לא יסתיים ברווח. ישנם זוגות שאוהבים מאוד פסיי טראנס למשל אז הם מזמינים אמנים ישראלים שמופיעים בכל העולם. פה העלות נמוכה יותר - רק כמה אלפי שקלים. יחד עם זאת, אפשר לעשות זאת בצורה יותר חכמה. להזמין אמן טראנס שיהיה גם התקליטן של האירוע שלכם וכך להימנע מהוצאה כפולה. ישנכם כמה כאלה בישראל. בדקו אותם.

חוות דעה (0)

שתף חוות דעה

אתה מגיב כאורח Optional login below.

בטל Submitting comment...